DIN 7504 A4 O 4,8X60 Z
Šrouby samovrtné se zápustnou hlavou, typ O
Číslo položky
75044O048 60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377368720
Čistá hmotnost na 100
0,620 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
75044O048 60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377368720
Čistá hmotnost na 100
0,620 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 9,3 mm |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Rozměr dp (dp) | 4,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 O 4,8X60 Z