DIN 7967 A4 M 10
Matice pojistné
Číslo položky
7967410
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377154712
Čistá hmotnost na 100
0,140 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
7967410
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377154712
Čistá hmotnost na 100
0,140 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 19,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 17 |
| Výška (m) | 4 mm |
| Rozměr t (t) | 0,5 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
Bezpečnostní technikaSdílet DIN 7967 A4 M 10