DIN 7971 A2 C 3,9X32
Šrouby do plechu s válcovou hlavou a drážkou
Číslo položky
7971239 32
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377155092
Čistá hmotnost na 100
0,249 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
7971239 32
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377155092
Čistá hmotnost na 100
0,249 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka (l) | 32 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 1,25 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Výška hlavy (k) | 2,25 mm |
| Šířka drážky (n) | 1 mm |
| Hloubka drážky (t) | 1,05 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíSdílet DIN 7971 A2 C 3,9X32