DIN 7973 A2 C 5,5X70
Šrouby do plechu se zápust čočkovou hl a drážkou
Číslo položky
7973255 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377156990
Čistá hmotnost na 100
1,054 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
7973255 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377156990
Čistá hmotnost na 100
1,054 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Průměr palec (d) | 12 " |
| Celková délka (l) | 70 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 2,75 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 10,8 mm |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Výška hlavy (k) | 3,4 mm |
| Šířka drážky (n) | 1,6 mm |
| Hloubka drážky (t) | 2,45 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Rozměr f (f) | 1,7 mm |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíSdílet DIN 7973 A2 C 5,5X70