DIN 7976 A2 C 4,2X16 SZ
Šrouby do plechu se šestihranou hlavou a drážkou
Číslo položky
797620142 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377343048
Čistá hmotnost na 100
0,171 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
797620142 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377343048
Čistá hmotnost na 100
0,171 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,2 mm |
| Průměr palec (d) | 8 " |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,625 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran s drážkou |
| Rozměr přes hrany (e) | 7,59 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 7 |
Informace o výrobku
Použití
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Vnější šestihran s drážkou- Povlak ze zinkových vloček Zkouška solnou mlhou 1 000 hod.
Sdílet DIN 7976 A2 C 4,2X16 SZ