DIN 7976 A2 C 4,8X13 SZ, EPDM-Dichtscheibe 12 mm
Šrouby do plechu se šestihranou hlavou a drážkou + EPDM
Číslo položky
797620348 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377370280
Čistá hmotnost na 100
0,275 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
797620348 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377370280
Čistá hmotnost na 100
0,275 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Průměr palec (d) | 10 " |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,5 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran s drážkou |
| Rozměr přes hrany (e) | 8,71 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 8 |
| Rozměr h (h) | 2 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Vnější šestihran s drážkou- Povlak ze zinkových vloček Zkouška solnou mlhou 1 000 hodin
- Těsnicí kotouč z EPDM Ø12 mm
Sdílet DIN 7976 A2 C 4,8X13 SZ, EPDM-Dichtscheibe 12 mm