DIN 7976 A2 C 8,0X70
Šrouby do plechu se šestihranou hlavou
Číslo položky
7976280 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377158208
Čistá hmotnost na 100
2,470 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
7976280 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377158208
Čistá hmotnost na 100
2,470 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Průměr palec (d) | 16 " |
| Celková délka (l) | 70 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 2,75 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 5,8 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 14,21 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- Vnější šestihran
Sdílet DIN 7976 A2 C 8,0X70