DIN 7981 A2 C 4,8X50 V2
Šrouby do plechu s čočk hl a vnitřním čtyřhranem
Číslo položky
79812V48 50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377251862
Čistá hmotnost na 100
0,590 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
79812V48 50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377251862
Čistá hmotnost na 100
0,590 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Průměr palec (d) | 10 " |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 2 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 9,5 mm |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Výška hlavy (k) | 3,55 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Čtyřhran |
| Velikost pohonu (Pohon) | V2 |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Čtyřhranný pohonTento pohon představuje optimální doplnění již známých uchycení TX, PZ a PH
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- Vnitřní šestihran
- Čočkovitá hlava
Brožury o produktech
Sdílet DIN 7981 A2 C 4,8X50 V2