DIN 7981 A4 C 2,9X19 Z
Šrouby do plechu s čočkovou hl a křížovou drážkou
Číslo položky
79814029 19
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377161338
Čistá hmotnost na 100
0,085 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
79814029 19
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377161338
Čistá hmotnost na 100
0,085 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,9 mm |
| Průměr palec (d) | 4 " |
| Celková délka (l) | 19 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,75 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 5,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,2 mm |
| Rozměr m (m) | 2,9 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- PZ
- Čočkovitá hlava
Sdílet DIN 7981 A4 C 2,9X19 Z