DIN 7981 A4 C 3,9X6,5 H
Šrouby do plechu s čočkovou hl a křížovou drážkou
Číslo položky
7981439 65
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377162472
Čistá hmotnost na 100
0,086 kg
Číslo položky
7981439 65
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377162472
Čistá hmotnost na 100
0,086 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka (l) | 6,5 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,25 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Rozměr m (m) | 4,4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- PH
- Čočkovitá hlava
Sdílet DIN 7981 A4 C 3,9X6,5 H