DIN 7982 A4 C 3,9X55 Z
Šrouby do plechu se zápust hl a křížovou drážkou
Číslo položky
79824039 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377407030
Čistá hmotnost na 100
0,360 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
79824039 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377407030
Čistá hmotnost na 100
0,360 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka (l) | 55 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 2,25 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,3 mm |
| Rozměr m (m) | 4,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- PZ
- Zápustná hlava
Sdílet DIN 7982 A4 C 3,9X55 Z