DIN 7982 A4 C 4,8X35 H
Šrouby do plechu se zápust hl a křížovou drážkou
Číslo položky
7982448 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377322838
Čistá hmotnost na 100
0,365 kg
Číslo položky
7982448 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377322838
Čistá hmotnost na 100
0,365 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Průměr palec (d) | 10 " |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Rozměr m (m) | 5,1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- PH
- Zápustná hlava
Sdílet DIN 7982 A4 C 4,8X35 H