DIN 7982 A4 C 6,3X22 Z
Šrouby do plechu se zápust hl a křížovou drážkou
Číslo položky
79824063 22
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377166494
Čistá hmotnost na 100
0,415 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
79824063 22
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377166494
Čistá hmotnost na 100
0,415 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,3 mm |
| Průměr palec (d) | 14 " |
| Celková délka (l) | 22 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,875 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 12,4 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,8 mm |
| Rozměr m (m) | 7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- PZ
- Zápustná hlava
Sdílet DIN 7982 A4 C 6,3X22 Z