DIN 7984 A4-070 M 8X110
Šrouby s válcovou hlavou nízkou a vnitřním 6-hr
Číslo položky
798448 110
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377263957
Čistá hmotnost na 100
4,600 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
798448 110
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377263957
Čistá hmotnost na 100
4,600 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 110 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 5 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Délka závitu (b) | 22 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet DIN 7984 A4-070 M 8X110