DIN 7984 A4 M 24X55
Šrouby s válcovou hlavou nízkou a vnitřním 6-hr
Číslo položky
7984424 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377263612
Čistá hmotnost na 100
23,800 kg
Balicí jednotky:
10
Číslo položky
7984424 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377263612
Čistá hmotnost na 100
23,800 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 24 mm |
| Celková délka (l) | 55 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 36 mm |
| Výška hlavy (k) | 13 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 19 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Délka závitu (b) | 55 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet DIN 7984 A4 M 24X55