DIN 7984 A4 M 3X12
Šrouby s válcovou hlavou nízkou a vnitřním 6-hr
Číslo položky
798443 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377173966
Čistá hmotnost na 100
0,078 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
798443 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377173966
Čistá hmotnost na 100
0,078 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 5,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Délka závitu (b) | 12 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet DIN 7984 A4 M 3X12