DIN 7985 A2 M 2,5X3 Z
Šrouby s čočkovou hlavou a křížovou drážkou
Číslo položky
79852025 3
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377175472
Čistá hmotnost na 100
0,034 kg
Číslo položky
79852025 3
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377175472
Čistá hmotnost na 100
0,034 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 3 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 7985 A2 M 2,5X3 Z