DIN 7985 A4 M 10X35 Z
Šrouby s čočkovou hlavou a křížovou drážkou
Číslo položky
79854010 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377346162
Čistá hmotnost na 100
3,270 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
79854010 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377346162
Čistá hmotnost na 100
3,270 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 20 mm |
| Výška hlavy (k) | 7,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ4 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 7985 A4 M 10X35 Z