DIN 7985 A4 M 2X16 H
Šrouby s čočkovou hlavou a křížovou drážkou
Číslo položky
798542 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377178855
Čistá hmotnost na 100
0,042 kg
Číslo položky
798542 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377178855
Čistá hmotnost na 100
0,042 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
| Výška hlavy (k) | 1,6 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 7985 A4 M 2X16 H