DIN 7985 A4 M 4X80 Z
Šrouby s čočkovou hlavou a křížovou drážkou
Číslo položky
7985404 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377293619
Čistá hmotnost na 100
0,844 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
7985404 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377293619
Čistá hmotnost na 100
0,844 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 8 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 7985 A4 M 4X80 Z