DIN 7995 A2 6,0X25 Z
Vruty do dřeva se záp čočk hl a křížovou drážkou
Číslo položky
7995260 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377184351
Čistá hmotnost na 100
0,548 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
7995260 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377184351
Čistá hmotnost na 100
0,548 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 11 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Délka závitu (b) | 15 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 7995 A2 6,0X25 Z