DIN 7997 A2 4,5X20 Z
Vruty do dřeva se zápustnou hl a křížovou drážkou
Číslo položky
7997245 20
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377185334
Čistá hmotnost na 100
0,203 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
7997245 20
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377185334
Čistá hmotnost na 100
0,203 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 20 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 8,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Délka závitu (b) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,35 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 7997 A2 4,5X20 Z