DIN 84 A2 M 2,3X8
Šrouby s válcovou hlavou a drážkou
Číslo položky
0084223 8
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377007711
Čistá hmotnost na 100
0,038 kg
Číslo položky
0084223 8
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377007711
Čistá hmotnost na 100
0,038 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,3 mm |
| Celková délka (l) | 8 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 4,4 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,5 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 84 A2 M 2,3X8