DIN 84 A2 M 5X40
Šrouby s válcovou hlavou a drážkou
Číslo položky
008425 40
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377008671
Čistá hmotnost na 100
0,625 kg
Číslo položky
008425 40
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377008671
Čistá hmotnost na 100
0,625 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 8,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,3 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 84 A2 M 5X40