DIN 84 A4 M 4X35
Šrouby s válcovou hlavou a drážkou
Číslo položky
008444 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377010254
Čistá hmotnost na 100
0,341 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
008444 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377010254
Čistá hmotnost na 100
0,341 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 7 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,6 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 84 A4 M 4X35