DIN 84 A4 M 6X100
Šrouby s válcovou hlavou a drážkou
Číslo položky
008446 100
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377010612
Čistá hmotnost na 100
1,990 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
008446 100
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377010612
Čistá hmotnost na 100
1,990 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 100 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,9 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 84 A4 M 6X100