DIN 85 A2 M 4X5
Šrouby s válcovou hlavou zaoblenou a drážkou
Číslo položky
008524 5
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377011503
Čistá hmotnost na 100
0,116 kg
Číslo položky
008524 5
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377011503
Čistá hmotnost na 100
0,116 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 5 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | prosťáček |
| Průměr hlavy (dk) | 8 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,4 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 85 A2 M 4X5