DIN 85 A4 M 3X10
Šrouby s válcovou hlavou zaoblenou a drážkou
Číslo položky
008543 10
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377012135
Čistá hmotnost na 100
0,077 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
008543 10
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377012135
Čistá hmotnost na 100
0,077 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | prosťáček |
| Průměr hlavy (dk) | 6 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,8 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 85 A4 M 3X10