DIN 908 A4 G 1 1/2" dle DIN 228
Šrouby vypouštěcí s trubk. zavit. v vnitřnim 6-hr trubkový závit
Číslo položky
09084112
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377057624
Čistá hmotnost na 100
24,600 kg
Balicí jednotky:
5
Číslo položky
09084112
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377057624
Čistá hmotnost na 100
24,600 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Rozměr přes hrany (e) | 27,4 mm |
| Typ závitu | BSP závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 24 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 21 mm |
| Průměr palec (d) | 1 1/2" " |
| Průměr nákružku (d2) | 55 mm |
| Rozměr c (c) | 5 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 908 A4 G 1 1/2" dle DIN 228