DIN 910 A4 G 1 1/4" dle DIN 228
zatký s trubkovým závitem a vnějším šestihranem trubkový závit
Číslo položky
09104114
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377058102
Čistá hmotnost na 100
30,000 kg
Balicí jednotky:
5
Číslo položky
09104114
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377058102
Čistá hmotnost na 100
30,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Rozměr přes hrany (e) | 32,95 mm |
| Typ závitu | BSP závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 33 mm |
| Průměr palec (d) | 1 1/4" " |
| Průměr nákružku (d2) | 49 mm |
| Rozměr c (c) | 5 mm |
| Rozměr m (m) | 12 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 910 A4 G 1 1/4" dle DIN 228