DIN 910 A4 G 5/8" dle DIN 228
zatký s trubkovým závitem a vnějším šestihranem trubkový závit
Číslo položky
0910458
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377058300
Čistá hmotnost na 100
7,830 kg
Balicí jednotky:
25
Číslo položky
0910458
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377058300
Čistá hmotnost na 100
7,830 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Rozměr přes hrany (e) | 21,9 mm |
| Typ závitu | BSP závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 19 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 26 mm |
| Průměr palec (d) | 5/8" " |
| Průměr nákružku (d2) | 28 mm |
| Rozměr c (c) | 4 mm |
| Rozměr m (m) | 8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 910 A4 G 5/8" dle DIN 228