DIN 910 A4 M 24X1,5 dle DIN 13
Zatký s trubkovým závitem a vnějším šestihranem jemný závit
Číslo položky
0910424 15
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377058232
Čistá hmotnost na 100
9,350 kg
Balicí jednotky:
25
Číslo položky
0910424 15
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377058232
Čistá hmotnost na 100
9,350 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 24 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 23,91 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 22 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 27 mm |
| Průměr nákružku (d2) | 29 mm |
| Rozměr c (c) | 4 mm |
| Rozměr m (m) | 9 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 910 A4 M 24X1,5 dle DIN 13