DIN 923 1.4305 M 4X5
Šrouby s plochou hlavou, drážkou a osazením
Číslo položky
092324 5
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377078445
Čistá hmotnost na 100
0,226 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
092324 5
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377078445
Čistá hmotnost na 100
0,226 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 5 mm |
| Délka závitu (b) | 6 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,4 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 8,5 mm |
| tvar hlavy | prosťáček |
| Celková délka (max) (l) | 11 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 923 1.4305 M 4X5