DIN 931 A2-50 M 45X200
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
0931245 200
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377269614
Čistá hmotnost na 100
322,000 kg
Číslo položky
0931245 200
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377269614
Čistá hmotnost na 100
322,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 45 mm |
| Celková délka (l) | 200 mm |
| Délka závitu (b) | 102 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 28 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 76,95 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 70 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A2-50 M 45X200