DIN 931 A2-50 M 52X290
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
0931252 290
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377269997
Čistá hmotnost na 100
597,000 kg
Číslo položky
0931252 290
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377269997
Čistá hmotnost na 100
597,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 52 mm |
| Celková délka (l) | 290 mm |
| Délka závitu (b) | 129 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 33 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 88,25 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 80 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A2-50 M 52X290