DIN 931 A2-70 M 12X230
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
0931212 230
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377079466
Čistá hmotnost na 100
21,700 kg
Číslo položky
0931212 230
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377079466
Čistá hmotnost na 100
21,700 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 21,1 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 19 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Celková délka (l) | 230 mm |
| Délka závitu (b) | 49 mm |
| Výška hlavy (k) | 7,5 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A2-70 M 12X230