DIN 931 A2-70 M 8X200
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
093128 200
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377082848
Čistá hmotnost na 100
8,370 kg
Číslo položky
093128 200
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377082848
Čistá hmotnost na 100
8,370 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 200 mm |
| Délka závitu (b) | 28 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 5,3 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 14,38 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A2-70 M 8X200