DIN 931 A4-70 M 10X210
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
0931410 210
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377083166
Čistá hmotnost na 100
13,990 kg
Číslo položky
0931410 210
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377083166
Čistá hmotnost na 100
13,990 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 210 mm |
| Délka závitu (b) | 32 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 6,4 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 18,9 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 17 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A4-70 M 10X210