DIN 931 A4-70 M 16X540
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
0931416 540
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377271846
Čistá hmotnost na 100
88,600 kg
Balicí jednotky:
10
Číslo položky
0931416 540
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377271846
Čistá hmotnost na 100
88,600 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 16 mm |
| Celková délka (l) | 540 mm |
| Délka závitu (b) | 57 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 10 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 26,75 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 24 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A4-70 M 16X540