DIN 931 A4-70 M 18X75
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
0931418 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377084194
Čistá hmotnost na 100
19,100 kg
Číslo položky
0931418 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377084194
Čistá hmotnost na 100
19,100 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 18 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Délka závitu (b) | 42 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 11,5 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 30,14 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 27 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A4-70 M 18X75