DIN 931 A4-80 M 27X130
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
093148027 130
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377245175
Čistá hmotnost na 100
72,000 kg
Balicí jednotky:
10
Číslo položky
093148027 130
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377245175
Čistá hmotnost na 100
72,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 27 mm |
| Celková délka (l) | 130 mm |
| Délka závitu (b) | 66 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 17 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 45,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 41 |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A4-80 M 27X130