DIN 931 A4-80 M 5X55
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
09314805 55
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377087065
Čistá hmotnost na 100
0,954 kg
Číslo položky
09314805 55
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377087065
Čistá hmotnost na 100
0,954 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 55 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 3,5 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 8,79 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 8 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 16 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 931 A4-80 M 5X55