DIN 933 A2-70 M 22X45
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
0933222 45
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377090201
Čistá hmotnost na 100
20,600 kg
Číslo položky
0933222 45
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377090201
Čistá hmotnost na 100
20,600 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 22 mm |
| Celková délka (l) | 45 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 14 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 35,72 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 32 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, FasádySdílet DIN 933 A2-70 M 22X45