DIN 933 A2-80 M 8X40
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
09332808 40
Materiál
A2-80
EAN/GTIN
4043377343802
Čistá hmotnost na 100
1,870 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
09332808 40
Materiál
A2-80
EAN/GTIN
4043377343802
Čistá hmotnost na 100
1,870 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 5,3 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 14,38 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, FasádySdílet DIN 933 A2-80 M 8X40