DIN 933 A4-50 M 39X100
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
0933439 100
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377275097
Čistá hmotnost na 100
140,000 kg
Balicí jednotky:
5
Číslo položky
0933439 100
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377275097
Čistá hmotnost na 100
140,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 39 mm |
| Celková délka (l) | 100 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 25 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 66,44 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 60 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 933 A4-50 M 39X100