DIN 933 A4-70 M 10X75 SZ
Šrouby se 6-hr hlavou a drážkou, celý závit
Číslo položky
09334010 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377092205
Čistá hmotnost na 100
5,080 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
09334010 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377092205
Čistá hmotnost na 100
5,080 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 6,4 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 18,9 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou s drážkou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 17 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran s drážkou |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 933 A4-70 M 10X75 SZ