DIN 933 A4-70 M 5X25 SZ
Šrouby se 6-hr hlavou a drážkou, celý závit
Číslo položky
0933405 25
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377092564
Čistá hmotnost na 100
0,449 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
0933405 25
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377092564
Čistá hmotnost na 100
0,449 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 3,5 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 9 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou s drážkou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 8 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran s drážkou |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 933 A4-70 M 5X25 SZ