DIN 933 A4-70 M 6X95
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
093346 95
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377275653
Čistá hmotnost na 100
1,890 kg
Číslo položky
093346 95
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377275653
Čistá hmotnost na 100
1,890 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 95 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 11,05 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 933 A4-70 M 6X95