DIN 933 A4-80 M 24X160
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
093348024 160
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377276070
Čistá hmotnost na 100
60,200 kg
Číslo položky
093348024 160
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377276070
Čistá hmotnost na 100
60,200 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 24 mm |
| Celková délka (l) | 160 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 15 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 39,98 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 36 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 933 A4-80 M 24X160