DIN 933 A4-80 M 4X12
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
09334804 12
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377097491
Čistá hmotnost na 100
0,180 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
09334804 12
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377097491
Čistá hmotnost na 100
0,180 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 7,66 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 7 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet DIN 933 A4-80 M 4X12